Romy Van Hoek
Mijn Kolibrie Coach.be
Holistisch coach
Olijftakstraat 7
2060 Antwerpen

Introductie
Holistisch Therapeut & Lifecoach met vernieuwende methodiek - De juiste mindset vinden is geen overbodige luxe, het is een noodzaak voor een evenwichtig, gezond leven. Enkel wanneer je mentaal, emotioneel en praktisch in balans bent, kan je een goede partner, ouder, medewerker zijn voor je omgeving. Jouw geluksgevoel hangt nauw samen met je succes op het werk, je studies en je relaties. Zit hier ergens een stok tussen de wielen? Haal die er dan zo snel en efficiënt mogelijk uit om er weer vol voor te kunnen gaan.
Dit is nu exact waar ik jou mee begeleid. Als therapeut bekijken we samen welke blokkerende denkkaders, trauma’s of patronen jouw geluk in de weg liggen en halen we die er met de wortel uit. Met de juiste gespecialiseerde aanpak is er geen jarenlange therapie nodig, en kan je jouw toekomst creëren waarvan je altijd hebt gedroomd. Als lifecoach bouw ik mee aan die toekomst. Zo begeleid ik jou door de juiste mindset te vinden, je emoties te reguleren en de nodige tools aan te reiken die nodig zijn om je plannen om te zetten naar een succesvolle realiteit. Deze unieke combinatie van therapie en lifecoaching zorgt voor een blijvende positieve verandering.
OF JE NU...
- Klaar bent om stress, angst en een overvolle agenda vaarwel te zeggen en een toekomst te creëren die wél ben je past
- Blokkerende overtuigingen wilt omzetten naar een ontspannen mindset met de juiste focus
- Meer tijd voor je gezin en jezelf wilt maken
- Worstelt met burn-out, grenzen stellen, te weinig zelfvertrouwen, depressieve gedachten, doelloosheid, adhd, gender- en seksuele voorkeur,...
- Oude patronen en trauma's op een efficiënte manier wilt loslaten
- Als jongere op zoek bent naar oordeelvrije begeleiding
Wil je graag dat er iemand naast je loopt en je begeleidt bij elke stap op je weg? Iemand met de nodige ervaring, empathie en expertise? Dan ben je hier aan het juiste adres. Laat je berichtje achter en ik begeleid je bij elke stap. Wil je meer weten over mij? Bezoek dan zeker even mijn website.
Als therapeut en lifecoach combineer ik een no-nonsense aanpak met een warme empathie. Ik ga uit van jouw vragen en noden en werk op maat van jouw situatie. Elke persoon is anders, heeft zijn eigen uitdagingen, en die zijn allen welkom bij Mijn Kolibrie Coach. Wil je ontdekken of Mijn Kolibrie Coach bij jou past en de klik er is? Boek dan nu jouw kennismakingsgesprek door een mailtje of whatsappje te sturen via het contactformulier onderaan deze pagina. Wil je meer weten over mijn unieke methodiek? Bekijk dan zeker mijn website.
Tot binnenkort!
Mijn Kolibrie Coach.be - Holistisch Therapeut & Life Coach
Mijn Kolibrie Coach Antwerpen, dat is...
- 1 op 1 sessies te Olijftakstraat 7, 2060 Antwerpen (vlakbij de Italiëlei en de Paardenmarkt)
- Of via videocall
- €70 per sessie van een uur
- Op afspraak, van maandag tot vrijdag van 13u - 20u
- Goed bereikbaar met: tram, bus, velo en auto (parking op 5 minuten wandelen)
- De praktijk is rolstoel toegankelijk en LGBTQ vriendelijk
- Voor jongeren én volwassenen
- Op maat van jouw situatie
Coachingsvormen
Ondersteuning bij
Praktische informatie
Leeftijdsgroep
Volwassenen Jong volwassenen Jongeren Vrouwen MannenBereikbaarheid
Bereikbaar met openbaar vervoer Dicht bij bushalte Vlot bereikbaar met de auto Dicht bij trein station Toegankelijkheid voor rolstoelgebruikers Met parkingCoachingslocatie
Coachingspraktijk Groepspraktijk Coaching in de buitenlucht Coaching via video call (Skype, Zoom e.a.) Coaching via telefoon - gsm Coaching over het internetConsulttype
Individuele coachingTalen
NederlandsWerkmomenten
Op afspraak, tussen 13u en 20u.
Prijs voor een consult
€ 70
Duur van de sessie
1 uur
Opleiding
Ik volgde opleidingen in binnen en buitenland:
- Timotheus Project – Persoonlijke ontwikkeling (2011, 1 jaar)
- Timotheus Project – Intuïtieve ontwikkeling, verdiepingsjaar (2012 – 1 jaar)
- The Oneness university India – The way to fulfilment (2015 – 1 week)
- Tony Robbins & Dean Graziozi – The World Summit ( 2024, 3 dagen)
- Tony Robbins & Dean Graziozi – Trive in 2025 (2025, 3 dagen)
- Lerarenopleiding secundair (2010, 3 jaar)
- 8 jaar succesvol ondernemerschap (2017-2025)
- Opleiding DISC gedragsanalyse (2025)
Neem contact op met Romy
Olijftakstraat 7
2060 Antwerpen
Antwerpen
Toon telefoonnummerhttps://www.mijnkolibriecoach.be/
Routebeschrijving