Terug naar boven

Rob Bartholomees

Wandelcoach

Goorweg 50

3191 Hever

Introductie

Welke vragen of ideeën houden je bezig? Wandelcoachen is een ontspannende manier om na te denken over kleine en grote dingen waar we op botsen in het leven of om te werken aan zelfontwikkeling. Tijdens een wandelcoachgesprek in het domein Sport Vlaanderen Hofstade verkennen we samen jouw vraag of idee en daag ik je denkwijze uit. De natuur is daarbij een hulpmiddel: een kronkel in een pad, elke boom of stilte kan een spiegel zijn die aanzet tot reflectie en nieuwe perspectieven opent. Je krijgt hierdoor niet enkel een beter inzicht, maar ik zal ook pistes aanreiken om zelf aan de slag te gaan.

Praktisch

We spreken af te Goorweg 50, 3191 Hever en trekken van daar het domein Sport Vlaanderen Hofstade in.

Weeromstandigheden

Zolang we kunnen praten kunnen sessies doorgaan. Breng bij regenweer een paraplu mee en draag aangepaste kledij. Indien nodig gaan we schuilen. Bij stormweer kunnen de sessies niet doorgaan en zullen ze verplaatst worden.

Aanmelden

Nieuwe aanmeldingen gebeuren via het contactformulier onderaan. Een afspraak is enkel vastgelegd nadat ik deze per e-mail bevestigd heb. Afhankelijk van de drukte kan het verschillende dagen duren vooraleer ik je mail kan beantwoorden.

Lees verder

Coachingsvormen

Coaching Wandelcoaching Talentontwikkeling

Ondersteuning bij

Persoonlijke ontwikkeling Ouderschap Zelfontplooiing Meer ...

Praktische informatie

Leeftijdsgroep

Volwassenen

Bereikbaarheid

Toegankelijkheid voor rolstoelgebruikers Vlot bereikbaar met de auto Met parking

Coachingslocatie

Coaching in de buitenlucht

Consulttype

Individuele coaching

Talen

Nederlands

Werkmomenten

Zaterdag en zondag, enkel op afspraak.

Prijs voor een consult

65 euro

Duur van de sessie

1 uur

Opleiding

Ik studeerde geschiedenis (KUL) en cultuurmanagement (AMS) en werk al meer dan 15 jaar in de cultuursector waar ik mensen en organisaties begeleidt op het snijvlak van erfgoed, communicatie, informatie en digitale transformatie. Enkele jaren geleden raakte ik door de opleiding Mediacoach (Mediawijs) gefascineerd door de rol van coach bij het begeleiden en ontwikkelen van mensen. Die fascinatie liet me niet los en ik besloot nog een lerarenopleiding (UA) en postgraduaat coaching en mentoring (UCLL) te volgen. Momenteel ontwikkel ik me verder in de domeinen informatiekunde (OU) en wijsbegeerte (KUL).

Neem contact op met Rob

Goorweg 50

3191 Hever

Vlaams-Brabant

Routebeschrijving