Antony Sunaert
Je Beste Zelf
Integratief coach
's Herenlei 4
2550 Kontich

Introductie
Het loopt op dit moment misschien niet zoals je zou willen.
Dit kan werk- of privé gerelateerd zijn. Je ervaart bvb. teveel stress, of je bent té perfectionistisch, of je hebt totaal geen fut meer. Je vindt jezelf misschien niet veel waard of je kan nooit nee zeggen tegen verzoeken, al zou je dat wel willen. Er zijn vele mogelijke oorzaken...
In elk geval: je wil dingen anders in jouw leven!
De juiste coaching kan jou hierbij helpen. Je wordt begeleid om terug meer mogelijkheden te zien en vooral om de stappen te kunnen zetten die de gewenste keuzes in jouw leven brengen.
Ik werk zowel binnen het kader van NLP-coaching als van integratieve psychotherapie.
Belangrijk om te weten is dat deze benadering het beste uit verschillende vormen van therapie en coaching gebruikt en samenbrengt. Op deze manier kunnen we ook de dieperliggende lagen van jouw vraag aanpakken en een duurzame oplossing bewerkstelligen.
Bij loopbaanbegeleiding maak ik ook gebruik van een aantal specifieke rationele en gevoelsmatige methodieken die peilen naar wat je echt wil en kan, en die je helpen om ook in je werk (opnieuw) voldoening en ‘flow’ te ervaren.
De coaching of therapie bestaat uit luisteren naar jouw verhaal, zorgen en ideeën, uit inzicht gevende gesprekken en ervaringsgerichte oefeningen. Alles op jouw tempo en waar jij jecomfortabel mee voelt. We werken ook samen om jou de nodige nieuwevaardigheden aan te leren.
Aansluitend geef ik vaak specifieke tips en aandachtspunten mee, zodat je buiten de praktijkruimte kan verder oefenen en zo je nieuwe inzichten en ervaringen verder integreren.
Neem zeker een kijkje op de website voor meer informatie of bel of email vrijblijvend.
Coachingsvormen
Ondersteuning bij
Praktische informatie
Leeftijdsgroep
Volwassenen Jong volwassenenBereikbaarheid
Vlot bereikbaar met de auto Bereikbaar met openbaar vervoer Dicht bij bushalteCoachingslocatie
Coachingspraktijk Coaching via video call (Skype, Zoom e.a.)Consulttype
Individuele coachingTalen
Nederlands EngelsBetaling met loopbaancheques
Betalen via Loopbaancheques mogelijkWerkmomenten
Op afspraak
Wachtlijst
Afspraak binnen de 2 weken meestal mogelijk
Prijs voor een consult
62 Euro
Duur van de sessie
60 minuten
Opleiding
• 2-jarige Master NLP opleiding
o Internationaal gecertificeerd door het New York Training Instituut van Anné Linden
o Deze opleiding richt zich zowel op de bewustzijnsontwikkeling van de deelnemers, als op het gericht leren coachen van cliënten
• 6 jaar praktijkervaring opgedaan via het geven van individuele NLP-coaching, en als begeleider van specifieke groepen bij verdere NLP-jaaropleidingen
• Loopbaancoach opleiding bij Centrum Open Mind in Lievegem
• 15 jaar ervaring met coachen en motiveren van medewerkers als leidinggevende bij een groot multinationaal bedrijf
o Meerdere opleidingen, o.a. in communicatie, in het begeleiden van veranderingsprocessen bij werknemers en in conflicthantering.
• 4-jarige opleiding tot Integratief Psychotherapeut
o Educatieve Academie in Berchem
o Deze opleiding is heel cliëntgericht en breedspectrum: zowel de grote therapeutische stromingen (o.a. cognitieve therapie gedragstherapie (CGT), contextuele- en systeemtherapie en Gestalt-therapie), als thematische benaderingen (o.a. Focussing, partnerrelaties, schaduwwerk, trauma’s, rituelen) komen aan bod in de opleiding
o Praktijkervaring opgedaan als therapeut bij het Centrum voor Geestelijke Gezondheidszorg in Grimbergen
• 1-jarige basisopleiding Toegepaste Psychologie bij NTI Nederland
• Trajecten in Mindfulness en andere soorten meditaties
• 10 jaar ervaring in eigen coaching/therapie praktijk
Terugbetaling
Gedeeltelijke terugbetaling is mogelijk via volgende mutualiteiten: CM, Solidaris, Helan, Liberale Mutualiteit
Beroepsvereniging
V.V.T.I.V. - Vlaamse Vereniging van Therapeuten in de Interactionele Vormgeving.V.V.T.I.V. is lid van:- E.A.P. : European Association of Psychotherapy- A.B.P. - B.V.P. : Belgische Vereniging voor Psychotherapie