Terug naar boven

Filip Bourgeois

Coaching2Empower

Personal coach

Het Kamp 23

9050 Gentbrugge

Introductie

WAAR STRUGGLE JIJ MEE ?

Je kan wat, je wil wat en toch struggle je met een situatie of met jezelf, wat je hindert om vooruit te geraken. Ik wil je compagnon de route zijn. We bekijken samen wat je nu hindert. We bespreken waar jij naar toe wil, wat je wil kunnen, doen of uitspreken. We zoeken samen uit hoe dat concreet te maken. Ik coach jou, jij wordt sterker : coaching to empower !

WIE KOMT BIJ MIJ TERECHT ?

In het algemeen mensen die met iets strugglen en vooruit willen. Waaronder opvallend veel startende ondernemers die willen slagen.

WAT ZEGGEN CLIENTEN ?

Anett : Filip heeft vanaf het eerste gesprek indruk op mij gemaakt. Hij is heel sterk in communiceren, grenzen aangeven, grenzen respecteren, vragen stellen, ...
Brigitte : De coaching van Filip is gefocust en accuraat. Het heeft mij geholpen om zelf meer focus te hebben. De dingen worden helderder. Het heeft me effectief tot actie aangezet.
Mark : Filip is een scherpe observator. Het heeft mij verrast dat ik ook nog 'vensters' aangereikt kreeg om naar mijn situatie te kijken.

Sarah : Dankzij de coaching zie ik weer de bomen door het bos, ideeën worden taken die je kunt afvinken. Filip hanteert daarbij een non-nonsensaanpak op maat van wat ik met mijn startende onderneming nodig heb.
Lobke : Het gaat nu een pak beter met mijn zelfvertrouwen: wat we bespraken tijdens de sessies helpt echt gigantisch. Het was echt zo fijn en constructief. Specifiek voor startende ondernemers is Filip een heerlijke coach !

AANMELDEN

Een tijdelijke wachtlijst is normaal. Meld je nu al aan voor een gratis kennismakingsgesprek.
Is het dringend ? We bekijken samen wat kan.

Lees verder

Coachingsvormen

Personal coaching Ondernemerscoaching Voeding & dieet

Ondersteuning bij

Boosheid Carrière Grenzen stellen Meer ...

Praktische informatie

Leeftijdsgroep

Jong volwassenen Volwassenen

Bereikbaarheid

Dicht bij bushalte Vlot bereikbaar met de auto Met parking

Coachingslocatie

Coachingspraktijk Coaching in de buitenlucht Coaching via video call (Skype, Zoom e.a.)

Consulttype

Individuele coaching

Talen

Nederlands

Werkmomenten

Alleen overdag

Wachtlijst

Een tijdelijke wachtlijst is normaal

Duur van de sessie

Standaard 1 uur per sessie

Opleiding

Ugent, Master criminologie
Artevelde Hogeschool, Postgraduaat Inspirerend Coachen (2025)
Artevelde Hogeschool, Bijscholing levens- en zijnsvragen (2026)
YAR, Training coaching van jongeren (2025)

Leeftijd

64 jaar

Neem contact op met Filip

Het Kamp 23

9050 Gentbrugge

Oost-Vlaanderen

Toon telefoonnummer Routebeschrijving