Elise Van Hummelen
Live with Ease - Queer mental coach
Mental coach
ONLINE
9000 Gent
.png)
Introductie
Hier hoef je niet uit te leggen wat queerness is, let’s talk about you!
Hi there, ik ben Elise,
Queer Mental Coach.
Dat betekent: ik ben zelf queer en ik geef mentale coaching, op een manier die vertrekt vanuit erkenning, zachtheid en helderheid. Bij mij gaat het over jou. Over wat jij voelt. Waar jij vastzit. Wat jij wil veranderen of begrijpen.
Of dat nu expliciet over je queer zijn gaat of niet, de ruimte is er
We praten over authenticiteit, stress, grenzen en assertiviteit. Maar evengoed over queer zijn en daar nog mee worstelen. Je bent welkom als je twijfelt. Als je het gevoel hebt dat je nog niet genoeg weet over jezelf. Als je het moeilijk vindt om jezelf te aanvaarden. Of als je gewoon niet weet waar te beginnen
Wat ik merk? Veel queer mensen voelen zich niet veilig in hulpverlening. Omdat ze zichzelf moeten uitleggen. Ik doe het anders. Je queer zijn is hier geen thema dat uitgelegd moet worden. Het is gewoon deel van wie je bent.
Over de sessies
De sessies gebeuren online. Zo kan je vanuit je eigen plek werken, in veiligheid en op jouw tempo
Na een paar sessies is het eventueel mogelijk om live af te spreken, bij jou thuis in Gent of tijdens een wandeling in het groen.
Tarieven
Elke sessie duurt 60 minuten en kost 70 euro
De eerste sessie (intake) duurt ongeveer 90 minuten, maar blijft 70 euro
Er zijn een paar plaatsen per jaar voor mensen met een UiTPAS met kansentarief. Vraag gerust of daar nog ruimte voor is.
Opleidingen en achtergrond
- Bachelor Sociaal-Cultureel Werk (UCLL, cum laude)
- Diploma Praktische Psychologie – grootste onderscheiding
- Diploma Life Coach – grote onderscheiding
- Diploma Gesprekscoach – grote onderscheiding
- Diploma Stresscoach – grote onderscheiding
- Diploma Assertiviteitscoach – grote onderscheiding
Coachingsvormen
Ondersteuning bij
Praktische informatie
Leeftijdsgroep
Jongeren Jong volwassenen Volwassenen Ouders BedrijvenCoachingslocatie
Coaching via video call (Skype, Zoom e.a.)Consulttype
Individuele coaching Gezinscoaching Gezinsbegeleiding Begeleiding in een bedrijf of verenigingTalen
Nederlands EngelsWerkmomenten
di-vrij zie bookingtool voor specifieke beschikbaarheden
Wachtlijst
neen
Prijs voor een consult
70
Duur van de sessie
60 minuten
Opleiding
Sociaal cultureel werk, praktische psychologie, life coach, stresscoach, gesprekstechnieken, assertiviteitscoach